V salonu pracuji s vysoce účinnou, profesionální certifikovanou kosmetikou. Produkty jsou složeny z přírodních ingrediencí, jsou hypoalergenní, bez umělých barviv a parabenů, s vysokým obsahem aktivních látek a klinicky čistým složením. Jedná se o přírodní kosmetiku certifikovanou francouzskou společností Ecocert, která je také určena pro přístrojové ošetření.

Ecocert je francouzská certifikace kosmetiky, která dokládá, že je skutečně přírodní bez škodlivých konzervantů, parabenů atd.

Díky vysokému obsahu aktivních látek je tato kosmetika určena výhradně pro využití v kosmetických salonech. Produkty vhodné pro domácí péči jsou dostupné k zakoupení v salonu. Aby byla salonní péče ještě více efektivní, je vhodné ji doplnit o správnou a pravidelnou péči doma a s tou Vám také ráda poradím.

Kompletní kosmetické ošetření tváře, krku a dekoltu trvá přibližně 90 minut a po úvodní krátké konzultaci je zvolena vhodná kúra dle typu a aktuálního stavu pleti.

Celkové ošetření obličeje, krku a dekoltu zahrnuje

Odlíčení obličeje, očí a rtů, vyčištění a tonizaci obličeje, krku a dekoltu, diagnostiku typu a stavu pleti, dle přání úpravu a barvení obočí, enzymatický nebo mechanický peeling podle typu a stavu pleti, hloubkové čištění UZ špachtlí + ruční čištění, tonizace pleti, masáž včetně krku a dekoltu, maska a vitamínová ampule podle stavu pleti, (zapracování výživných látek do pleti pomocí ultrazvuku), závěrečné sérum a krém. Masky obsahují vitamínové mikro kapsle, ve kterých jsou zapouzdřené nanočástice s aktivními látkami, jenž se při aplikaci postupně uvolňují a pronikají hluboko do pleti.

Ke každému balíčku je možné dokoupit si aplikaci alginátové masky – 200,-kč

obsahuje výtažky z mořských řas, sulfát kalcia a alginát – v pleti zvyšuje elasticitu, po její aplikaci jsou viditelně vyhlazeny vrásky, pleť je hloubkově vyživena, hydratována a je okamžitě sjednocen její barevný tón.

Všeobecné obchodní podmínky

Při první návštěvě s Vámi nejprve zkonzultuji Vaše přání, provedu diagnostiku typu pleti a navrhnu pro Vás vhodné ošetření. Také Vám velmi ráda poradím s domácí kosmetickou péčí.